Warmtescan van uw huis

Energie de Blaak heeft geïnvesteerd in een professionele warmtebeeldcamera. Met behulp van deze camera kunnen warmte- en tochtlekkages worden opgespoord.

Wij bieden u de mogelijkheid om met 1 van onze specialisten een afspraak te maken voor een warmtebeeldinspectie. Voor een kleine vergoeding van 50 EUR ontvangt u een gedegen advies om warmte- en energieverlies aan te pakken.

Meer lezenWarmtescan van uw huis

Heeft u vloerverwarming? Comfort en bespaartips!

Veel huizen in onze prachtige wijk hebben vloerverwarming. Heeft u vloerverwarming dan kunt u mogelijk heel eenvoudig flink besparen op uw elektriciteitsrekening. In veel gevallen heeft u uw investering in een half jaar terugverdiend en voor de installatie heeft u geen gereedschap nodig.

Het toverwoord hier is vloerverwarming pompschakelaar. Vaak op de plek waar de slangen van de vloerverwarming de vloer in gaan heeft u een circulatie pomp. Deze pomp laat het warme water vanaf uw CV-ketel door de slangen stromen. Normaal gesproken draait deze pomp alle dagen van de week en het gehele jaar door.

Meer lezenHeeft u vloerverwarming? Comfort en bespaartips!

Mensen achter de coöperatie

Dagelijks bestuur Energie Coöperatie De Blaak UA Ruud Zuer Voorzitter voorzitter@energiedeblaak.nl Hans van Roosmalen Secretaris secretaris@energiedeblaak.nl Jan Bertens Penningmeester penningmeester@energiedeblaak.nl   Overige leden van het bestuur Energie Coöperatie De Blaak UA Florus Hoogendoorn florus.hoogendoorn@energiedeblaak.nl Hans Jager hans.jager@energiedeblaak.nl Germa Krist germa.krist@energiedeblaak.nl Han Messcher han.messcher@energiedeblaak.nl Kees de Rooij kees.de.rooij@energiedeblaak.nl Ruud Schalkwijk ruud.schalkwijk@energiedeblaak.nl Henk Sijbring henk.sijbring@energiedeblaak.nl Frank Verkoeijen … Meer lezenMensen achter de coöperatie