Mensen achter de coöperatie

Dagelijks bestuur Energie Coöperatie De Blaak UA

Ruud Zuer Voorzitter voorzitter@energiedeblaak.nl
Hans van Roosmalen Secretaris secretaris@energiedeblaak.nl
Jan Bertens Penningmeester penningmeester@energiedeblaak.nl

 

Overige leden van het bestuur Energie Coöperatie De Blaak UA

Florus Hoogendoorn florus.hoogendoorn@energiedeblaak.nl
Hans Jager hans.jager@energiedeblaak.nl
Germa Krist germa.krist@energiedeblaak.nl
Han Mescher han.mescher@energiedeblaak.nl
Kees de Rooij kees.de.rooij@energiedeblaak.nl
Ruud Schalkwijk ruud.schalkwijk@energiedeblaak.nl
Henk Sijbring henk.sijbring@energiedeblaak.nl
Frank Verkoeijen frank.verkoeijen@energiedeblaak.nl
Jan Wijnen jan.wijnen@energiedeblaak.nl